Wisenet Kamera Sistemleri

Yeni nesil Wisenet kamera sistemleri; yüksek çözünürlüğe sahip teknolojide sınır tanımayan özellikleri ile ev, ofis, iş yeri, ulaşım gibi birçok alanda güven sağlar. Kayıp veya hasarlı ürünler için hak taleplerinizi en aza indirir.

Wisenet Kamera Sistemleri

Taşımacılık, perakende, konaklama, eğlence, eğitim, sağlık, petrokimya kısacası birçok farklı sektörde kullanabileceğiniz Wisenet kamera sistemleri, en ince ayrıntıları dahi gözlemleyebileceğiniz  4K üstün görüntü kalitesi ile hayatınıza kolaylık sunar.İnsanlar dahil hareket eden tüm nesneleri algılama özelliğine sahip Wisenet kamera sistemleri odak düzeltme özelliği ile de verimliliği artırır. Dijital otomatik izleme fonksiyonu ile öncelikle geceleri parklar ve meydanlar gibi insan kalabalıklığının az olduğu yerlerde ideal bir kullanım sunar.

Wisenet kamera sistemlerinde P Serisi kameraların yayın akışı performansı wisestream adı verilen gelişmiş sıkıştırma teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu seriye entegre edilen WDR ve P-Iris fonksiyonları ile hareket bulanıklığı azaltılmış, öncelikle aydınlatma koşulları optimize edilerek yüksek görüntü kalitesi, netlik ve derinlik algısı yaratılmıştır.

Wisenet Kamera

Gelişmiş teknolojiler ile donatılmış Wisenet kamera sistemleri taşımacılık , parakende,banka,konaklama ve eğlence,eğitim,sağlık vb.bir çok sektöre uygun kurulumu kolay ve kullanıcı dostu kameralar üretir.Wisenet kamera sistemlerinde bulunan ürünler birbirleri ile tam entegre olup kullanıcı dostu olarak üretilir. Kurulumdan,kurulum sonrası sorulara kadar tüm işlemleri saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilir.

Wisenet Kamera Sistemleri

Neden Wisenet Kamera Sistemi?

  • Yapılandırma Kolaylığı Sağlar: Mevcut güvenlik kamera sistemlerini kurulum aşamasının en zor ve karmaşık kısmı ağ yapılandırma tablet, cep telefonu ve bilgisayar üzerinden uzaktan izleme ayarlamalıdır.Wisenet kameralar da bu süreç çok kolay ve güvenilirdir.Hanwha Techwin’in sunduğu p2p teknolojisi sayesinde QR teknolojisi ile saniyeler içerisinde Wisenet kameranıza bağlayabilirsiniz.
  • Yüksek Performans: Wisenet Güvenlik Sistemi ailesinde bulunan NVR kayıt cihazlarında 4,8 ve 16 kanal destekli modellerde 30,50,100 Mbps e varan bant genişliği seçenekleri sunar. Bu nedenle Ek olarak H265,H264 ve MjPEG sıkıştırma format seçeneği ile aynı anda 5 megapiksel çözünürlük ile kayıt olanağı tanır. Bu teknoloji ile canlı izleme yaparken yaşanılan gecikmelerortadan kalkar.
  • Akıllı Arama: Wisenet güvenlik ailesindeki ürünlerde akıllı arama teknolojisi ile entegre olur. İzlemek istenilen zaman için akıllı meta veriler ile hızlı bir şekilde ulaşım sağlar.

Wisenet IP Kameralar

Uygulama alanlarında  Q , X , P ve T serisi olarak adlandırılır.

Wisenet Kamera Sistemleri

Wisenet Q Serisi

Wisenet Q serisi güvenlik kameraları orta ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaç duydukları gereksinimleri gözetir. Uygun fiyat ve yüksek performans sunan seridir. 2 ve 4 mp çözünürleğe sahip ürünlerdir. 2 ve 5 MP’ye kadar geniş çözünürlük sunar. Bu nedenle Genel olarak hareket algılama , kurcalama algılama , Defocus algılama gibi genel nitelikli analizler ile gelmektedir.

Öncelikle dış görünüm olarak Dome, Bullet ve Vandal Dome modelleri sunar. Uygulama alanı olarak parakende ve ticari faaliyet gösteren yerler için tercih edilirler.

Wisenet X Serisi

Wisenet X serisi güvenlik kameraları görüntü işleme sistemi kullanır. Aynı zamanda karmaşık ağlar da bant genişliği kontrolü gerektiren durumlar için tercih edilirler. Yeni nesil Wisenet 5 tarafından da desteklenirler. Genel olarak loitering yön, hareket, kurcalama ve sis algılama var. Aynı zamanda insan sayma ve kuyruk yönetimi gibi karmaşık analiz gerektiren uygulama senaryoları için tercih edilirler.

Dome, Bullet, Vandal Dome, Vücut kamerası ve PTZ modelleri vardır. Bu nedenle Geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Parakende, Ticari, Resmi kurumlar, Havaalanları, Benzer şekilde Şehir gözetim sistemlerine uygundur. Ayrıca Savunma sistemleri ve taşımacılık alanlarında kullanılırlar.

Wisenet P Serisi

Wisenet P serisi ürünler genel olarak 4K yayın ile ultra çözünürlük ihtiyacını karşılar.

8 ve 12 Mp’ye kadar yüksek çözünürlük sunar. Hareket algılama, Kurcalama algılama, Bunların dışında Defocus algılama mevcut. Isı haritalama, Koridor görünümü ve Dijital otomatik izleme özelliklerini destekler.

Genel yapı olarak Küp kamera, Vandal Küp Kamera, Bullet Dış Ortam kamera kullanır. Benzer şekilde Vücut kamera, Balık Gözü kamera ve Çoklu Sensöre sahip kameralardan oluşur.

Parakende, Ticari, Hükümet, Havaalanı, Şehir Gözetim sistemleri ve Savunma teknolojileri için kullanılırlar.

Wisenet T Serisi

Wisenet T serisi kameralar endistüriyel tesislerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Patlayıcı ve tehlikeli ortamları için patlamaya dayanıklı kamera ve termal ürünleri kapsar.

Genel özellikleri patlamaya dayanıklı, Termal, Yüz algılama, Kurcalama algılama dahildir. Dikey çizgi desteği, Sıcaklık değişimi algılama, Ses algılama mevcuttur. Şok algılama, Loitering algılama, Bunların dışında Hareket algılamaya sahip. Ayrıca Yön algılama ve Aynı zamanda devir gibi özellikler ile entegre edilebilirler.

Petrol ve Gaz tesisleri, Taşıma ve Savunma alanları için çözüm uygulanabilirler.

Ücretsiz Keşif Formu