Vivotek Kamera Sistemleri

Vivotek Kamera Sistemleri 2000 yılında Tayvan’da kurulduğundan beri, Vivotek hızla video gözetim endüstrisinde lider bir üretici haline geldi. Bir ağ kamerası, kapsamlı bir güvenlik sisteminin temelini oluşturabilir. Bir kamerayla, daha güvenli bir evin verdiği huzuru elde edilebilir. İş yerlerindeki yazar kasayı izlemek veya soruşturmalarda kullanılabilecek verileri saklamak için bir Vivotek kamera da kullanılabilir . Kameraları diğer iletim ve veri organizasyon ürünleriyle birlikte kullanmak, mülkünüze ve ihtiyaçlarınıza özel, özel bir güvenlik sistemi oluşturulmasına olanak tanır.

Vivotek Hakkında

Hava koşullarına dayanıklı , saldırılara karşı dayanıklı veya kurcalamaya dayanıklı olan Vivotek’in bu durumların her biri veya bunların bir kombinasyonu için bir seçeneği vardır.

Vivotek Kamera Sistemleri

Vivotek, olağanüstü ağ kameraları koleksiyonuyla hazır olarak gelir. SUPREME Serisinin birinci sınıf performansından Sabit Serinin günlük güvenilirliğine kadar her IP kamera, bir Vivotek IP güvenlik sisteminin sağlayacağı gönül rahatlığıyla size net ve tatmin edici bir görüntü sunacaktır. Vivotek, IP kameralar dünyasında çok çeşitli kaliteli ürünleri ile tanınmaktadır. Video sunucuları, ağ video kaydedicileri ve yazılımı ile birlikte çok çeşitli iç mekan, dış mekan ve mobil IP kameraları kapsayan, son teknoloji bir IP gözetim sistemi oluşturmanın tüm bileşenlerini sağlarlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şık modeller ile Vivotek, eksiksiz bir güvenlik çözümü arayan herkes için mükemmel ve uygun fiyatlı bir seçenek sunar.

Vivotek Hangi Ülkenin Markasıdır?

2000 yılında Tayvan’da kurulan VIVOTEK INC. ağ video gözetim endüstrisinde hızla prestijli lider bir üretici haline geldi.2006 yılında VIVOTEK Tayvan Menkul Kıymetler Borsası’na kote oldu.

Vivotek Kamera SistemleriVIVOTEK, SoC bölümünü 2007 yılında, multimedya SoC geliştirme ve satışına odaklanan VATICS adlı tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşa böldü.

Hızlı satış büyümesine ayak uydurmak için 2008 yılında Kaliforniya’da satış, destek ve hizmet sunmak üzere bir ABD yan kuruluşu kurdu.

Ar-Ge gücü, zorlu bir ağ ortamında güvenilir ürünler geliştirme konusunda sağlam bilgi ve deneyimler oluşturdu. Video kodek teknolojisi, ağ protokolü ve multimedya SoC’nin geliştirilmesiyle kanıtlanmıştır.

Vivotek Güvenlik Kamera Sistemleri Neden Tercih Etmeliyiz?

  • Fiyat ve değer , Vivotek, yelpazenin en üstünde yer alır. Yüksek kaliteli ürünler üretilmiştir.
  • Vivotek VAST2 adlı kendi video yönetim yazılımını yapıyor. Ücretsiz 32 Vivotek kamera desteği ile gelmektedir .
  • Profesyonel teknik desteğe sahiptir. İade veya garanti sorunlarını çözmek için yakın bir şekilde çalışır.
  • Birçok kayıt cihazı üreticisinin yanı sıra aynı zamanda kendi video kayıt cihazlarıyla da iyi çalışır.

VIVOTEK IP Kamera Sistemleri

Size etkili ve güvenilir bir IP Gözetim Sistemi oluşturma ve sürdürme yeteneği verir.

Vivotek Kamera Sistemleri

VIVOTEK’in son teknoloji IP Ağ Kameralarını kullanan kullanıcılar, değerli varlıkları etkin bir şekilde izleyebilirsiniz. Koruyabilen, aynı zamanda tamamen ölçeklenerek, yüksek performanslı kablolu veya kablosuz bir IP Gözetleme Sistemi kurabilirler.

Ağa bağlı bir gözetim sisteminin kurulmasıyla, insanların ve mülklerinin güvenliğini  7/24 yerel veya uzaktan izleyebilirsiniz.

Böylelikle Ağa bağlı gözetim, uzaktan izleme, öğrenme, sorun giderme çözebilirsiniz. Web yayını ve uzaktan varlık gerektiren diğer etkinlikler için canlı görüntü ses göndermeyi mümkün kılabilirsiniz.

Benzer şekilde Vivotek kamera sistemlerinin gelişmiş codec teknolojisi mevcuttur. Herhangi bir ağ bağlantılı bilgisayardan tüm ağ bağlantılı kameraları kolayca görüntülemenize olanak tanıyabilirsiniz. Kontrol etmenize ve yönetmenize olanak tanır.

Vivotek kameralar güvenli mi?

Ağ kameraları Trend Micro’nun izinsiz giriş önleme yazılımıyla donatılmıştır. Yaşamları güvence altına almak ve verileri korumak için yüksek güvenlik ve sağlam ağ gözetimi sağlarlar.

Vivotek Kamera Sistemlerinin özellikleri

  • Kaba Kuvvet Saldırısı Tespiti

Tanımlanan sayıda başarısız oturum açma girişim limitinde kaba kuvvet saldırılarını algılama yeteneğini devreye sokar. Bu IP adresini otomatik olarak engellemeye alarak ve başka saldırıları da engelleme özelliği mevcuttur.

  • İzinsiz Giriş Tespiti ve Önleme

Vivotek Kamera Sistemleri herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya anormal erişim davranışı algılayabilirsiniz. Bunun dışında kapatıldıktan sonra, konsolu kontrol etme girişimlerinin araştırır. Herhangi bir izinsiz giriş davranışı mekanizma tarafından otomatik olarak güvence altına alınacaktır.

  • Anında Hasar Kontrolü

Bilinmeyen bir saldırı meydana gelirse, sistem tüm verileri uzaktan analiz eder. Çözmek için izinsiz giriş önleme ekibine aktarır.

Ücretsiz Keşif Formu

Call Now Button