Panasonic Telefon Santrali

Panasonic Telefon Santrali, Panasonic Corporation’un hikâyesi 1918’de Osaka’da başladı. Japonya’da Konosuke Matsushita’nın iki soketli bir ampul bulması ile devam etti. Yalnızca 3 çalışanı ile birlikte evinde ampul üretmeye ve satmaya başlayan Konosuke Matsushita’nın başarılarını, önce 1923’te yeni bir çift-döngülü bisiklet lambasının icadı, 8 yıl sonra ise ilk radyonun geliştirilmesi takip etti.

Panasonic Telefon Santrali1935’te ilk televizyonlarını yapan ekip, bu üretim alanındaki başarısını da kanıtladı. 1935, Corporation için aynı zamanda genişleme, iyiden iyiye büyüme ve üretim anlamında bir dönüm noktası oldu.

Panasonic Tümleşik İletişim Platformları

Panasonic telefon santralleri, Tüm iş faaliyetlerinizde idari işlevleri desteklemek konusunda mükemmel nitelikteki tümleşik iletişim çözümleri, ileri IP bazlı ağ iletişimlerinden, masa bazlı telefonlardan ve çok detaylı yapılandırılabilir sesli mesaj sistemlerinden oluşmaktadır.

KX-NS500 Telefon Santrali

Akıllı Hybrid PBX esnek ihtiyaçlarınıza göre konfigüre ve genişletilebilirler. Ayrıca küçük ve orta ölçekli şirketler için uygun maliyetli bir miras ve IP haberleşme sistemine sahiptir.

Panasonic’in yeni KX-NS500 tümleşik iletişim platformu çözümler sunar. Bu akıllı Hibrit PBX, çalışan sayısı 250’e varan şirketler için uygun maliyetli bir iletişim sistemi niteliğindedir. Bu sayede iş faaliyetlerinin gereksinimlerine göre esnekçe ayarlanıp genişletilebilirler.

Panasonic KX-NS500 gelişmiş özelliklere sahiptir. Ve 6 analog telefon hattı ile 16 dâhili analog hattı ve 2 sayısal hat sayısı. Genişletme Birimleri aracılığıyla 288 dâhili hatta ulaşabilirler. Daha fazla esneklik ve üretkenlik için çağrı merkezi çözümü, mobil çözüm ve sesli mesaj sistemi gibi yerleşik uygulamalardan yararlanarak işletmeniz genelinde daha fazla çalışma verimliliği elde eder

Panasonic Telefon Santrali

Panasonic KX-NCP500 Telefon Santrali:

İşletmelerin geliştirilmesi ve varlığı zenginleştirilen verimlilik uygulamaları dahil.

Ayrıca ofis iletişim düzenine göre birleşik iletişim sağlamak üzere tasarlanan iletişim çözümleri ileri düzeydedir.

Panasonic KX-NCP1000 Telefon Santrali:

İşletmelerin geliştirilmesi ve varlığı zenginleştirilen verimlilik  uygulamaları dahil.

Ayrıca ofis iletişim düzene göre birleşik iletişim sağlamak sağlamak üzere  tasarlanan iletişim çözümleri ileri düzeydedirler.

Panasonic KX-TDE 100 Telefon Santrali

Saf IP PBX hem yerel hem de genişbant IP ağları üzerinden IP telefon özellikleri ve işlevleri sağlayan gelişmiş kurumsal iletişim sistemleridir. Aynı zamanda tüm iş telefon ihtiyaçlarına çözmeye yardımcı olmak için ideal bir iletişim platformu bulunmaktadır.

Panasonic KX-TDE 200 Telefon Santrali

Saf IP PBX IP telefon şekil ve functionalities yerel ve geniş bant IP ağları üzerinden kurumsal iletişim sistemleri en ileri seviyededir.

Panasonic KX-TDE 600 Telefon Santrali

Saf IP PBX hem yerel hem de genişbant IP ağları üzerinde çalışır. Ve IP telefon özellikleri ve işlevleri sağlayan gelişmiş kurumsal iletişim sistemleridir.

KX-HTS32 Hibrit Telefon Santral

IP-PBX, küçük ve ev tipi ofis (KOBİ) işletmelerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildiler.

Panasonic Telefon SantraliPanasonic KX-HTS32 Hibrit , benzersiz bir şekilde dahili yönlendirici (router) ve Wi-Fi erişim noktası içeren bu çok fonksiyonlu cihaz sadece ses, video ve uzaktan iletişimleri etkinleştirmek için değil aynı zamanda uygun maliyetli izleme ve güvenlik sistemleri oluşturmaya yardımcı olmak için de kullanılabilir.

Panasonic telefon santrali,  Kompakt ve düşük maliyetlidir. Bunun yanı sıra güçlüdür ve gelecekteki iş talepleri için sorunsuz bir şekilde ölçeklenebilirler. Kuruluşunuzda mükemmel verimlilik, üretkenlik ve aynı zamanda müşteri hizmetlerinin sağlanması için ideal iletişim platformudur.

Ücretsiz Keşif Formu

Call Now Button