Çözümler Kontrol Sistemleri

İletişim Sistemleri

İletişim sistemleri konusunda yüksek teknolojiye sahip IP telefon santral sistemleri küçük, orta ve büyük ölçekli  işletmeler için alternatif çözümler üretmektedir. Günümüzdeki rekabetçi ortamda, büyüyen ve gelişen kurumunuzun refleksi yeterli mi? Seçtiğiniz teknolojinin refleksinize katkısı nedir?  Kimi zaman Gelişen ve büyüyen kurumların yığılan iletişim elemanlarıyla hantallaştığı ve yavaşladığı görülüyor. Ses, veri ve görüntü hizmeti altyapısını tek bir ağ üzerinden toplamamış olan kurumlar için IP iletişim ideal bir çözüm olarak karşımızda durmaktadır. Firmamız  sizin için en uygun iletişim çözümünü uygulamak ve katkı sağlayabilmek için Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleyerek hizmetlerine devam etmektedir. 

ericsson-lg santral çözümleri                     çağrı merkezi çözümleri         iletişim çözümleri

 

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri bir bütün olarak ele alınmalıdır. Elektronik güvenlik sistemlerinin farklı birçok kullanım amacı bulunmaktadır. Her bir güvenlik sistemi birbirini tamamlayıcı donanımlardan oluşmaktadır. Elektronik güvenlik sistemleri genel olarak şöyle sıralayabiliriz; Kamera Güvenlik sistemleri, Hırsız alarm sistemleri, Yangın İhbar sistemleri vb… Firmamız  kuruluşundan itibaren kazanmış olduğu deneyim ve konusunda uzman çalışanları ile elektronik güvenlik sistemleri uygulama, projelendirme, satış, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.

güvenlik kamerası sistemleri antalya                         yangın alarm sistemleri                         hırsız alarm sistemleri

 

Network Sistemleri

Az sayıda kullanıcı için tasarlanmış küçük ofis uygulamalarından, binlerce uç içeren kampüs çözümlerine, yapısal kablolamadan kablosuz çözümlere kadar uzanan birçok kavramı içeren yerel alan ağ çözümlerinin, sağlıklı olarak işleyebilmesi için mühendislik standartlarına uygun olarak tasarlanıp uygulanması gerekmektedir.

Son yıllarda, gelişen teknoloji ile beraber, yerel alan ağ tasarımı köklü değişikliklere uğramıştır. Yerel alan ağları sadece bilgisayarları birbiriyle görüştürecek sistemler olmaktan çıkmış, çoklu ortam sistemlerinin (ses ve görüntü sistemleri) bilgisayar ağları üzerinden hizmet vermesine olanak sağlayan bir sistem haline dönüşmüştür.

Prowell Ltd. Şti. olarak Şirket ve Kurumlara iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde hizmetlerimiz ile değer katmaktayız.

network çözümleri

 

Acil Anons Sistemleri

Acil Anons Sistemleri havalimaları, oteller, fabrikalar ,alışveriş merkezleri büyük ölçekli işletmelerde acil durumlarda anons ve müzik yayını yapmak için kullanılır.Sistem aynı zamanda yangın algılama sistemi ile entegre edilerek yangın anında yangının oluştuğu bölgeye anons yaparak ilgili bölgedeki kişilerin bölgeyi boşaltmasını, böylelikle yangın anında binanın tahliyesinin daha kolay yapılmasına olanak sağlar.Tahliye anında oluşabilecek panik nedeniyle can ve mal kayıplarının önüne geçilmiş olunur.

acil anons sistemleri

 

PDKS Kontrol Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) ve Biyometrik tanıma sistemleri Kişisel kimlik tespiti gerektiren tüm işlemlerde kullanılabilmektedir. Biyometriği bireyin ölçülebilir fiziksel ve davranışsal karakteristiklerini tanıyarak kimlik saptamak üzere geliştirilmiş otomatik sistemler olarak tanımlayabiliriz. Bu çözümler kapsamında aşağıdaki konularda projeler gerçekleştirmektedir. Elektronik Turnikeler, Bariyerler, Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri, Bekçi Kontrol Sistemleri vb..

pd5_pdks-kontrol-sistemi-parmak-izi-cihazi-parmak-izi-cihazlari-pdks-personel-kontrol-sistemi-parmak-izi-okuyucu-parmak-okuyucu-personel-takip-sistemi-antalya