Ericsson LG Santral Servisi

Ericsson LG Santral Servisi olarak firmamız, Alanında uzman sertifikaları kazanmış profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetini gözetmiş ve müşteri odaklı olmayı hedeflemiştir.

Ericsson LG santral servisi olarak ekiplerimiz periyodik dönemlerde aldığı eğitimler sayesinde kendilerini yenilemekte ve teknolojiyi takip etmektedir. Zaten firmamız  son teknoloji cihazları bünyesinde barındırarak sistemlere profesyonel müdahale gerçekleştirmektedir. Bu sebeple kapasite arttırımı, arızalı ekipman onarımı, sistem yazılım güncellemesi, sistem yer değişimi, benzer şekilde santralinizin sürekli tam verimli çalışması için gerekli  yıllık yada aylık  koruyucu bakım hizmetimiz  ile düzenli bakımlarının yapılması sağlanmaktadır.

Yapmanız gereken artık firmamız ile iletişime geçerek,  adres ve iletişim bilgilerinizi bize göndermenizdir. Sonuçta size servis yetkilimiz servis zamanını ve saatini paylaşacaktır.

Neden Ericsson Lg Marka Telefon Santrali Almalısınız?

  • Üst düzey ürün kalitesi
  • İleriye dönük letişim ihtiyaçlarınıza tek bir sistem ile çözüm
  • Esnek sistem kapasitesi
  • Stabilite
  • Hybrid yapı ile analog Sayısal ve IP Telefonların aynı anda kullanımı
  • Türkiyenin Tüm Bölgelerinde Yetkili Servis
  • Sorunsuz Yedek parça vb.

Öncelikle Ericsson LG telefon santraliniz çalışan sayısı arttığı için kapasitesi size yetersiz geliyor olabilir. Bu sebeple santraliniz için en uygun yedek parçalar ve uzman ekibimiz ile kapasite artırım çalışması yapılarak size yeterli duruma getiriyoruz.

Gerekli tüm işlemleri yaparak sizin sadece işinize odaklanmanız için çalışıyor,  bunların dışında memnuniyet garantisi veriyoruz.

O halde Ericsson LG santralinizin tüm özelliklerini kullanıyor musunuz?

İhtiyacınız olanı aktif edelim, Mesela  ilave donanımlarla dahada geliştirelim. Benzer şekilde Telefon santralinizi tam verimde kullanın. Örneğin ses kayıtları ile yanlış anlamalara yer vermeyin. Siz ihtiyacınızı belirleyin ve sadece işinize odaklanın. Gerisini biz çözelim.

Call Now Button