Çözümler Kontrol Sistemleri

Kontrol Sistemleri

Kontrol sistemleri bir işin takibi veya güvenlik amacıyla kontrolü için ortaya çıkan sistemlerdir. Bu sistemler gerek iş gücünün kontrolü gerek iş yerinin kontrolünü kolaylaştırdığı için iş gücü ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Bu sistemler Bekçi Tur Sistemleri, PDKS Personel Kontrol Sistemleri, Üst Arama Dedektörleri ve Isı ve Nem  Takip Sistemi olarak ele alabiliriz.

Kontrol Sistemleri Çeşitleri

1- Bekçi Tur Sistemleri;

Herhangi bir mekanın güvenliğini sağlamakla yükümlü olan Güvenlik Görevlilerini kontrol etmek amacıyla kullanılan bir sistemdir. Mekanik kurmalı Bekçi Saati ile yapılan bu kontroller, günümüz teknolojisinde yerlerini elektronik ve bilgisayar tabanlı Bekçi Kontrol Sistemlerine bırakmıştır. Bekçi Kontrol Sistemi sayesinde mülk ve mallarınızı emanet ettiğiniz güvenlik görevlilerinin, sorumluluklarını yerine getirip getirmediklerini tespit etmeniz daha da kolay hale gelmiştir.

Detaylı bilgi için: https://www.prowell.com.tr/bekci_tur_sistemleri

bekçi tur kontrol sistemleri antalya

2- PDKS Personel Kontrol Sistemleri;

İş yerinde güvenlik ve ardından personel devam kontrol sistemleri bugün kapıda bir güvenlik görevlisinin bulunmasının yeterli görülmesinden çok daha öteye taşınmıştır. Teknolojinin de büyük desteğiyle personel devam kontrol sistemleri işyerleri için aynı anda birçok kişinin farklı hareketlerini kontrol edebilmek anlamını taşımaktadır.

Detaylı bilgi için: https://www.prowell.com.tr/pdks_personel_kontrol_sistemleri

pdks kontrol sistemleri antalya

3- Üst Arama Dedektörleri;

Günümüzde alışveriş merkezleri, devlet daireleri, iş merkezleri havaalanları gibi daha pek çok yerde karşılaşmaktayız. Metal arama kapı dedektörleri, üst arama el dedektörleri, x ray cihazlar güvenlik alanının vazgeçilmezi olmakta. Gün geçtikçe artan bireysel silahlanma ve terör olayları sonucunda üst arama dedektörlerine çok iş düşmektedir.

Detaylı bilgi için: https://www.prowell.com.tr/ust_arama_dedektorleri

ust arama dedektorleri antalya

 

4- Isı ve Nem Takip Sistemi ;

Bilgisayar tabanlı kayıt, raporlama ve gözlem programıdır. Sıcaklık ve nem takip sistemleri ecza deposu, seralar, soğuk hava depoları, gıda sektörü, mandıralar  ve bilgi işlem odaları gibi ısı ve nemin takip edilmesi gereken her ortamda kullanılmak için tasarlanmış sistemlerdir. Sıcaklık ve nem takibi birçok sektör için kritik derecede önem arz etmektedir. Örneğin sera ile uğraşan bir işletme ürünlerinin zayi olmaması veya ürünlerinden en iyi verimi alabilmesi için sıcaklığı ve nemi takip etmesi çok önemlidir. Bu durum sadece seracılık için geçerli değil birçok sektör için sıcaklık ve nem hayati önem arz etmektedir.

Detaylı bilgi için: https://www.prowell.com.tr/isi_ve_nem_takip_sistemleri

 isi ve nem takip sistemleri

 

Diğer kontrol sistemlerimiz için 444 1 972 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.