Güvenlik Kamerası Abonelik Hizmetleri

Hırsızlık vakaları can ve mal güvenliğini tehdit ettiğinden, Prowell Teknoloji sistemleri mekanınızda kazanımlarınızı koruma altına alırken hırsız girecek gibi düşüncelere veda edersiniz. Evinizde veya işyerinizde hırsızlığın haricinde yangın, gaz kaçağı ve ısı baskınına karşı alınacak önlemler ile olası felaketlerin önüne geçin. Yangından hadisesinin gerçekleştiği an haberdar olmak, gaz kaçağı durumunda işler kontrolden çıkmadan kontrol altına almak için alınacak tedbirler hayati önem taşır. Tüm bu senaryoları olayın gerçekleştiği anda izleme merkezime düşen sinyaller ile haberdar oluyoruz ve ilgili kolluk kuvvetlerine bildirimini yapıyoruz.

Kamera Güvenlik Sistemi

Günümüzde sadece büyük ölçekli şirketlerin değil, küçük ölçekli işletmelerin hatta evlerimizde bir ihtiyaç oldu.Teknolojinin ilerlemesiyle eski analog kameralar günümüzde yerlerini dijital yüksek görüntü kalitesine sahip kamera sistemlerine bırakmaya başladı. İster analog yapıda kamera sistemi olsun ister dijital IP kamera sistemleri olsun tüm CCTV sistemleri internetten üzerinden nerede olursanız olun ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan izleyebiliyorsunuz.Bunun neticesinde kamera sistemleri yalnızca güvenlik için değil şirketlerin ya da işletmelerin personellerini kontrol etmesi üretimin her aşamasının izlenmesi verilen hizmet noktasında oluşabilecek aksaklıkların denetim altında tutulabilmesine de olanak sağlamaktadır.

Sabit Kameralar, DOME Kameralar, PTZ Kamera, Gece Görüşlü Kameralar, İp Kameralar gibi

Güvenlik kamera sistemleri yalnızca güvenlik amaçlı değil işletmenin çalışanlarını kontrol altında tutmasına imkan verir. Ayrıca üretimdeki aksaklıkları yakından takip edebilmesine olanak sağlayan bir sistemdir.

İşletmedeki oluşan bir sorunda yada aksaklıkta olayın nasıl ne şekilde gerçekleştiğini kamera kayıtlarında bakar. Ardından çözümlemenize olanak sağlayarak yönetiminizi daha doğru ve kontrollü yapmanıza yardımcı olur.
Call Now Button