Hırsız Alarm Abonelik Hizmetleri

Ev veya iş yerleriniz için güvenlik önlemlerinin başında alarm sistemleri gelmektedir. Evinizi veya iş yerinizi Hırsızlığa, Yangına, Gaz Kaçağı ve Su baksını gibi tehditlere karşı 7/24 koruma altına alın. 

Hırsız Alarm Abonelik Hizmetleri

Hırsızlık vakaları can ve mal güvenliğini tehdit ettiğinden, Mavialarm sistemi mekanınızda kazanımlarınızı koruma altına alırken hırsız girecek gibi düşüncelere veda edersiniz. Evinizde veya işyerinizde hırsızlığın haricinde yangın, gaz kaçağı ve sı baskınına karşı alıncak önlemler ile olası felaketlerin önüne geçin. Yangından hadisesinin gerçekleştiği an haberdar olmak, gaz kaçağı durumunda işler kontrolden çıkmadan kontrol altına almak için aloınacak tedbirler hayati önem yaşır. Tüm bu senaryoları olayın gerçekleştiği anda izleme merkezime düşen sinyaller ile haberdar oluyoruz ve ilgili kolluk kuvvetlerine bildirimini yapıyoruz.

Hırsız alarm sistemleri hemen her yerde gerekli bir durum haline gelmiştir. Sadece mal değil can güvenliğiniz için gerekli güvenlik kameraları evlerde, bankalarda, okullarda, otellerde, apartmanlarda, AVM’ler, park bahçeleri, kuyumcular, huzur evleri, siteler ve hastaneler gibi yerlerde kullanılmaktadır.

İyi bir hırsız alarm sistemi; korunmak istenen yapıyı ve çevresini korumalı, olağan dışı bir durum tespit ettiğinde alarm vererek sizi ve çevrenizi uyarmalı, eğer uzaktaysanız arama yaparak size bildirimde bulunmalı ve polis çağırmalıdır ve sistemin kullanımı kolay olmalıdır. Ayrıca kurulan hırsız alarm sistemi, iyi bir alarm izleme merkezine bağlanmalıdır.

İyi bir hırsız alarm sistemi çağın gerektirdiği şekilde uzaktan izlenebilen ve yönetilebilmelidir. Bu sayede dünyanın neresinde olursanız olun sistemi etkinleştirebilir ya da devreden çıkartabilirsiniz.

Kablolu olarak kurulan hırsız alarm sisteminin sorunsuz çalışabilmesi için yapısal kablolama bir hayli önemlidir. Sorunlu bir altyapı sorunlu bir sistem demektir. Kablosuz olarak kurulacak hırsız alarm sistemlerinde ise; cihazların dahili batarya ömrü ve sinyal kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanı sıra; doğru ve bilinçli kullanım da iyi bir güvenlik sisteminin olmazsa olmazıdır.