Bosch Kamera Sistemleri

Bosch kamera sistemleri, dünyaca bilinirliği yüksek kaliteli markalardan biridir. Kamera çeşitleri ve özellikleri  ile sektöründe iddialıdır. Bu yüzden birçok kişi tarafından kamera sistemlerinde Bosch markası tercih edilir.

Bosch Kamera Sistemleri, güvenlik, emniyet ve alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerindendir. Bosch aynı zamanda bazı ülkelerde enerji verimliliği, bina otomasyonu ve bina güvenliği ile ilgili çözüm ve hizmetler de sunmaktadır. Üstelik Bosch markasının birçok kamera çeşidi vardır. Ancak güvenlik açısından 6 modeli tercih edilmektedir. Bunlar;

Bosch Kamera Sistemleri

  • Sabit Kameralar
  • Köşe Kameraları
  • Panoromic Kameralar
  • Ultra Kameralar
  • Dome Kameraları

Bosch Kamera Modelleri Özellikleri

Sabit Kameralar: Özellikle Işık seviyesi düşük olan yerlerde yüksek performans gösterir ve yüksek hıza sahiptir. Alarm sistemi özelliklerinde dahiliIntelligent Video Analytics avantajı vardır. Veri depolama ve ağ yükü maliyeti düşüktür. Dinamik aralıkları geniştir.

Köşe Kameraları: Tasarımı kavramasızdır ve bununla birlikte güvenlik açısından en çok tercih edilen modellerden biridir. Hatta 1,5 MP çözünürlüğü sayesinde net görüntü sağlar. bununla birlikte Tam görüntü alır. Bu görüntüye monte edildiği yer de dahildir. Suya dayanıklıdır. 9 metre gizli görüş mesafesine sahiptir.

Panoromic Kameralar: Detaylı ayrıntı isteyen yerlerde kullanılabilir.Tasarımı yassı gövdeli olduğu için dikkat çekmektedir. Üstelik izleme yazılı sayesinde kolay entegre edilebilir. Kurulumu oldukça kolaydır. 12 MP çözünürlüğe sahiptir.

Bosch Kamera Sistemleri

Ultra Kameralar: Yüksek hıza sahiptir. Buna rağmen 12 MP çözünürlüğe sahiptirler. Öncelikle  Veri depolama ve ağ yükü oldukça düşüktür. Lensler telefoto olduğu için uzun mesafe tanıma özelliği vardır. Intelligent Video Analytics avantajı bulunmaktadır.

Dome Kameralar:Autodome ve Flexidomeolmak üzere iki çeşidi vardır.

Auto dome Kamera: İzleme yazılımı vardır. Bu yüzden görüntü kolaylıkla entegre edilebilirler. 12 MP çözünürlük özelliği sayesinde ince ayrıntılar kolaylıkla görülebilir. Intelligent Video Analytics ile panoramik görüntü sağlanabilirler.

Fexidome Kamera: Dinamik ayrıntıları yüksektir. bununla birlikte 12 MP çözünürlüğe sahiptir. İzleme yazılımı vardır. Panoramik görüntü sağlanabilir. Tasarımı yassı gövdeli olduğu için kurulumu kolaydır.

Bosch IP Güvenlik Kamera Sistemi

Bosch IP Kamera Sistemleri ön görülmeyen durumların tahmin edilebildiği bir video gözetim çözümleri ile üst düzey güvenlik kamerası çözümleri. AI yapay zeka ile AIoT cihaz entegrasyon kabiliyeti sayesinde standart bir kamera sisteminden çok daha yetenekli hale gelir. Başka bir deyişle Bosch Kamera Sistemleri öncelikle tüm zorlu hava koşulu ve muhalefetlerine dayanıklı çözümleri ile son derece sağlam mimariye sahiptir. Hatta Bosch kamera sistemleri kategorisinde ürettiği ürün ve çözümler ile dünyada lider bir üretici konumundadır. Orta ve büyük çaplı projelerde profesyonel olarak uçtan uca çözümler sunar.

Bosch Kamera Sistemleri

Bosch Kamera Sistemleri geçiş noktalarında kontrollü geçişler için kartlı geçiş sistemi. Özellikle Gözetim için IP video kamera sistemleri ve hırsızlık vakaları için hırsız alarm sistemi çözümleri sunar. Başka bir deyişle Çatı yazılım ile tüm bu çözümleri tek bir noktadan izler, kontrol eder ve yönetirsiniz. Bosch kamera sistemleri her bir çözüm çatı yazılım yardımı ile tam entegre olarak çalışır. Kısacası tek bir merkezden tüm güvenlik sistemi çözümlerinizi kontrol edebilme avantajını yaşarsınız.

Ücretsiz Keşif Formu

Call Now Button