Bosch Hırsız Alarm Sistemleri

Dünya devi üstün Alman teknolojisi Bosch Hırsız Alarm Sistemleri konusunda da rüştünü ispat etmiş sektörde hak ettiği yeri almıştır. Her ölçekte ev, işyeri, kurumsal proje için uygun ürün seçeneklerine sahip Bosch Hırsız Alarm Sistemleriyle  konfora dönüşen mühendislik kalitesini yaşarsınız. Ayrıca  Bosch hırsız alarm sistemleri  hırsızlardan ve istenmeyen  kişilerden korunmayı sağlayan elektronik haber alma sistemleridir. Yapılan araştırmalara göre 10 hırsızdan 9 u alarm sistemi bulunan evlere girmemeyi, alarm sistemi olmayan evlere girmeyi tercih etmektedir. Alarm sistemleri caydırıcıdır. Hırsızlık hizmetlerinin yanında: yangın, gaz kaçağı, su baskını ve sağlık konularında da elektronik güvenlik sistemlerimiz çözümler sunmaktadır.

Bosch Hırsız Alarm Sistemi İçinde Neler Barındırır?

 • İç ve dış aydınlatma sistemi (alarm sistemleri dahilinde)
 • Sirenler ve ziller
 • Garaj kapısı montajları gibi hizmetler
 • Çıkışlar
 • Kapılar ve pencereler
 • Süreç izleme

Bunlar bir sistemin paket halinde sunulduğunu gösterse de, ihtiyaçlarınıza yönelik genel çalışmalar da organize edilmektedir.

Bosch Güvenlik Sistemleri

Bosch güvenlik orta ve büyük çaplı projelerde profesyonel olarak uçtan uca çözümler sunar. İşletme içerisinde yangın hadiselerine karşı yangın algılama sistemleri. Yangın anında tahliyeyi kolaylaştıracak acil anons sistemleri. Geçiş noktalarında kontrollü geçişler için kartlı geçiş sistemi. Üstelik  gözetim için IP video kamera sistemleri ve hırsızlık vakaları için Bosch hırsız alarm sistemi çözümleri sunar. Çatı yazılım ile tüm bu çözümleri tek bir noktadan izler, kontrol eder ve yönetirsiniz. Her bir çözüm çatı yazılım yardımı ile tam entegre olarak çalışır.

Bosch Hırsız Alarm SistemleriBosch IP Video Hırsız Alarm Sistemi

Bosch IP Video Hırsız Alarm Sistemleri için teknoloji sloganıyla yola çıkmış olup, üst düzey bir video gözetim çözümü sunar. Aynı zamanda sürdürülebilir ve güvenli çözümleri ile tahmine dayalı analizler yapar. Yapılan bu analizler ile olası durumlar için olayın gerçekleştiği veya gerçekleşmeye yakın olduğunda bilgiler verir. Yapay zeka ile AIoT cihaz entegrasyon kabiliyeti sayesinde standart bir kamera sisteminden çok daha yetenekli hale gelir. Tüm zorlu hava koşulu ve muhalefetlerine dayanıklı çözümleri ile son derece sağlam mimariye sahiptir.

Bosch Kartlı Geçiş Sistemi

Bosch Kartlı Geçiş Sistemi ile mekan içerisinde girişi sadece yetkili kişiler tarafından ve yetkisiz kişilerin girişlerini engellemek istendiği alanlarda güvenle kullanılır. Üstelik Kartlı geçiş sistemini, güvenlik kameraları ve hırsız alarm sistemi ile entegre edilebilmesi sayesinde çok esnek bir yapıya sahiptir. Yönetim yazılımı oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Bu sayede istenilen raporlamalar ve diğer taleplere hızlı çözümler sunar.

Bosch Hırsız Alarm Sistemleri

Neden Bosch Hırsız Alarm Sistemleri?

 • Kolay Kullanım
 • Kablolu ve Kablosuz seçenekleri
 • Modern Tasarım ve Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi
 • Kolay Kurulum
 • Esnek Güvenlik
 • Yüksek Güvenilirlik
 • İlave Güvenlik
Biges 365 Bosch Hırsız Alarm Sistemi nasıl çalışır?

Bosch Hırsız Alarm sisteminiz, ev veya işyerinize kurulduktan sonra, oluşturulan güvenli bölgeye izinsiz bir giriş olması durumunda, 110 desibel üzerinde bir ses ile çevre farkındalığı yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Oluşan alarm durumu, alarm paneliniz tarafından, bir sinyal ile Alarm Merkezine bildirilir. Aynı zamanda Eğitimli ve uzman Alarm Merkezi operatörlerimiz, abonelerimizden gelen tüm sinyalleri izler. Öncelikle abonelerimizden teyit almak koşulu ile gerekli durumlarda Emniyet güçlerini veya ilgili acil durum ekiplerini yönlendirirler.

Biges 365 Akıllı Hırsız Alarm Sisteminin Diğer Sistemlerden Ne Farkı Var?

Hayatınızı daha güvenli ve konforlu kılmak için her detayı özenle geliştirilmiş özel bir sistemdir.

Sıradan hırsız alarm sistemlerinden farklı olarak, alarm sisteminizin tüm detaylarını görüntülemenize olanak sunar. Özellikle siz nerede olursanız olun sisteminizi yönetmenizi sağlayan özel bir mobil uygulamaya sahiptir.

Bunun yanında, alarm sisteminin sinyallerini çok daha hızlı iletir. Akabinde Biges 365 Cloud hizmetleri arasında bağlantı kurarak sisteminizi dilediğiniz yerden yönetmenizi sağlar.

Panele bağlı dedektör ve aksesuar sayısına bağlı olarak değişir. Alarm sisteminiz sahip olduğu akü sayesinde minimum 6 saat çalışmaya devam eder.

Ücretsiz Keşif Formu

Call Now Button