Alcatel Telefon Santrali

Alcatel Telefon Santrali Telefon Santrali 

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise İletişim Sunucusu (CS), tamamen bir yazılım olan iletişim sunucu platformu üzerine dayalı,dır. Hem Alcatel-Lucent ikilisi için hem de üçüncü taraf işlemciler ve telefonlar için multimedya arama işlemi sağlar. Özellikle son derece ölçeklenebilir bir çözümdür.

Alcatel Telefon Santrali

Alcatel Lucent OmniPCX Enterprise İletişim Sunucusu, geleneksel telefon özellikleri ve internet tabanlı telefon desteği ile birlikte küçük, orta ve ve hatta büyük ölçekteki firmalar için zengin arama-işleme özellikleri oluşturmak için dünya çapında iş telefon özelliklerini sağlayan multimedya iletişim özelliğini birlikte içerir. Özellikle bu birleşik iletişim uygulamaları, birleşik mesajlaşma ve kişisel asistan uygulamaları ile birlikte bir web softphone içerir. Üstelik bu sistem çalışanlara kullanımı rahat ve güçlü iletişim araçları (çalışma alanı) sağlamaktadır. OXE, yeni nesil otomatik çağrı dağıtım algoritması ile müşteri memnuniyet artışını garanti etmektedir.

Matriks tabanlı otomatik çağrı dağıtım mekanizması Alcatel-Lucent’a patentlidir. Ve bu sistem çağrı merkezinde çalışanların yetenek ve maliyetlerine göre dağıtım yapar.

Alcatel Telefon SantraliÇağrı merkezindeki gerçek zamanlı olarak değişen çalışma durumunu bir elektronik duvar panosundan izlemek mümkündür. OXE, çağrı merkezi uygulamaları e-ticaret konusunda da en uygun yönetimi sağlar. WEB ziyaretçilerine ve şirketlere internet üzerinden sesli erişim, geri arama, yazılı chat, e-mail ve garantili arama gibi muhtelif yollardan iletişim kurmalarını sağlayacak bir dizi olanaklar sunar.

Tamamen  entegre güçlü çağrı merkezi uygulamaları ile firmaların satışlarını arttırrır. İletişim maliyetlerini düşüren, yüksek ses kalitesini garanti eden, yönetimi son derece rahat ve kesintisiz bir iletişim altyapısı sunan bir sistemdir.

Alcatel Lucent OXO Connect Evolution IP Telefon Santrali 

Alcatel Lucent OXO Connect Evolution ve Rainbow birlikte çalışır. Çalışanlarınız nerede olursa olsun tüm çalışanlara müşteri odaklı iş iletişimi sunar. Ve video konferans hizmetleri sunabilirler.

Alcatel Telefon Santrali

Lucent OXO Connect Evolution, 300’e kadar kullanıcısı olan işletmeler için güçlüdür.

Ayrıca tamamen IP’ye uyarlanabilir bir telefon sistemidir. Ayrıca OXO Connect Evolution, bulut tabanlı Alcatel-Lucent Rainbow işbirliği hizmetine erişime izin veriyor.

Ücretsiz Keşif Formu