Ajax Hırsız Alarm Sistemleri

rAjax Hırsız Alarm Sistemleri 2011 yılında  faaliyete başlayan “Ajax System” firması, kablosuz hareket dedektörleri ve kablosuz pencere ve kapı hareket sensörlerini geliştirmek ve üretmek üzere Ukrayna’da hizmet vermeye başlamıştır.

Ajax Hırsız Alarm Sistemleri tamamen kablosuz çalışma özelliğine sahip profesyonel ev ve iş yeri alarm istemleridir. Cep telefonu ile tam kontrol sağlanabilen ajax hırsız alarm sistemi  İnternet ve GSM Sim kart ile çalışabilmektedir.

Ajax Hırsız Alarm Sistemleri

 • Tesisinizi korumak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Hassas dedektörler içerideki hareketi izlerken, güçlü bir alarm paneli ise onları dış dünyaya bağlar.
 • Cep telefonunuza yüklene ajax hırsız alarm uygulaması ile birkaç tıklamayla Ajax hırsız alarm sistemi etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir, yeni bir dedektör eklenebilir veya sistemin ayarlarını yapabilirsiniz.
 • Alarm paneli çalışma mesafesini açık alanda yaklaşık 2.000 metre, kapalı alanlarda yüksek çekim mesafe gücüne sahiptir.
 • Ultra ince alarm paneli tasarımına sahip ajax hırsız alarm sistemi alarm paneli 4 cm’den kalın olmayan zarif bir tasarıma sahiptir.
 • Alarm paneli üzerinde kablolu ethernet girişi, kablosuz özelliği ve GSM modülü tümleşik yapıda olup tam koruma sağlar.
 • 7 yıla kadar pil ömrü vardır.
 • Ajax hırsız alarm sistemi dedektörleri , enerji verimliliğini göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir.
 • 15 dakikada profesyonel seviyede kurulum
 • Ajax dedektörleri kutudan çıktıklarında kuruluma hazırdır.
 • Adım adım etkileşimli öğreticiler, kurulum ve özelleştirmeyi olabildiğince kolay hale getirir.
 • SmartPlacement teknolojisi, dedektörleri yerleştirmek için mükemmel yeri seçer ve SmartBracket montajları dakikalar içinde profesyonel kalitede bir kurulum sağlar.

Ajax Hırsız Alarm Sistemleri’nin avantajlarıAjax Hırsız Alarm Sistemleri

 • Ajax alarm sistemi kablosuz uzun mesafe çalışma özelliğine sahiptir. Bir müşterimde 15000 m2 fabrika alanında sorunsuz çalışmaya devam etmektedir.
 • Bütün ürünler kablosuz olarak çalışır, alarm sistemi kurulurken hiç bir kablo çekilmesine gerek yoktur. Özellikle ev alarm sistemi kullanıcıları için çok büyük avantaj sağlar.
 • 7 yıla kadar pil ömrü sayesinde kablosuz dedektörlerin her yıl pil değiştirme derdinden kurtulursunuz.
 • Ajax hırsız alarm sistemi Stabil çalışması ve yanlış alarm durumu yaşatmaması sayesinde güvenli koruma sağlar.
 • Akıllı ev otomasyon ürünleri sayesinde evinizi cep telefonu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Ajax Hırsız Alarm Sistemi Haneye İzinsiz giriş  ve hırsızlığa karşı korur.

Ajax Hırsız Alarm Sistemleri bir saniyeden daha kısa bir sürede, saldırıları tespit eder ve sizi uyarır. Tehdidi tespit etmek için tüm cihazlar, dijital algoritmalar ve çok faktörlü modellerle donatılmıştır.

İç mekan koruması

Hareket, açma ve kırılma dedektörleri, binalara girmek için kullanılabilecek kapı ve pencerelerin güvenilir şekilde korunmasını sağlar.Ajax Hırsız Alarm Sistemleri

Dış mekan koruması

Ev ya da ofisinizin etrafını çevreleyen kullanım alanlarında fark edilen davetsiz bir misafir, Ajax’ınızı alarm durumuna geçirecek ve saniye geçmeden size bilgi verilecektir.

Ajax Hırsız Alarm Sisteminde Kullanılan Cihazlar

Hub 2 Artı : En gelişmiş alıcı merkezidir. İki SIM kart yuvası sayesinde Ethernet, WiFi ve ayrıca 3G / 4G internet destekler. Bu sayede her durumda alarm atlama konusunda bizi uyaracaktır. Ayrıca çok önemli bir özellik de bu kontrol panelinin video aktarımın mevcut. Fotoğraf çekimi ile dedektörleri destekler.

Hareket Kamerası : Ajax’ın bir alarm durumunda bir dizi fotoğrafı doğrudan merkez istasyona gönderir. Otomatik olarak çekilen ve mobil uygulama aracılığıyla görebildiğimiz hareket dedektörüdür. Sadece hareketi algılamakla kalmaz, aynı zamanda izinsiz girişi kontrol etmek için fotoğraf çeker.

Kapı Koruması : tipik kapı ve pencere açma dedektörüdür, manyetik dedektördür. Ayrıca dedektör ile mıknatıs arasında 1 cm, diğeri 2 cm olmak üzere mıknatısı vardır. Bu sayede evimizin kapı ve pencerelerine mükemmel bir şekilde uyarlanabilir.

Ana Siren : bu siren, bizi etkileyen bir şey, gerçekten küçük olmasıdır. Ayrıca gerekirse ek bir LED ışığın bağlanmasına izin veriyor. Bu da bize sistemin kurulu olup olmadığını gösterecek. 105 m mesafede 1 dB’ye kadar güce sahiptir, iç ortamlar için tasarlanmıştır. Dış mekan sireni takmanız gerekiyorsa, bu görev için özel olarak başka bir modelimiz de mevcuttur.

Soket : Küçük ve kablosuz bir akıllı fiştir. Enerji tüketimini ve 13 saniye boyunca maksimum 5A yükü izlemenizi sağlar. Ancak desteklediği maksimum yük sınırsız olarak 11A’dır.

Klavye : kablosuz ve dokunsal bir klavyedir, bu klavye ile alarmı kurabilir ve devre dışı bırakabiliriz. Gece modunda yapılandırabiliriz, bir erişim kodu ve ayrıca bir zorlama kodu yapılandırmanıza izin verir.

Kontrol Modülü : Alarmı devreye almak, devre dışı bırakmak, alarmın farklı kullanıcıları ile ilişkilendirir. Gece modunu yapılandırmak ve hatta panik butonu bulunan kablosuz bir kontroldür.

Ücretsiz Keşif Formu